Paslaugos

BENDRADARBIAUJAME SU VERSLO ĮMONĖMIS

Meno galerija „Cloud for Art“ bendradarbiauja su verslo įmonėmis ir organizacijomis. Dirbame tiek su didelės apimties projektais, tiek konsultuojame savo klientus renkantis verslo dovanas. Tikime, kad menas praturtina mūsų gyvenimą.

MENO KŪRINIŲ NUOMA

Įmonėms ir organizacijoms, kurioms svarbus  išskirtinis kompanijos įvaizdis, siūlome meno kūrinių nuomos paslaugas. Meno kūrinių nuomos paslaugas ypač vertina įmonės, norinčios praturtinti savo darbinę aplinką. Organizacijos, siekiančios sukurti kintančią, dinamišką ir stimuliuojančią erdvę, kurią įvertintų ir darbuotojai, ir klientai.

Verslo centrai, bankai, draudimo bendrovės, renginių ir reklamos agentūros, viešbučiai, kitos įmonės.

Kodėl verta nuomotis paveikslus? Nuoma yra puiki galimybė periodiškai atnaujinti savo meno rinkinį. Taip pat būdas „pabandyti“ paveikslą prieš jį įsigyjant.

Kas gali nuomotis? Įmonės, organizacijos, kiti juridiniai asmenys. Paslauga nėra skirta privatiems asmenims.

Kokiam laikotarpiui galima nuomotis? Minimalus nuomos terminas – 3 mėn.

Ar galima nusipirkti nuomojamą paveikslą geresnėmis sąlygomis? Taip, 50 procentų jūsų sumokėtos už nuomą sumos galės būti panaudota meno kūrinio įsigijimui. Paveikslas gali būti perkamas pasibaigus minimaliam nuomos laikotarpiui.

Ar galima išsinuomoti paveikslą vienai dienai? Taip, renginiams, konferencijoms, fotosesijoms siūlome trumpalaikę meno kūrinių nuomos paslaugą.

Ar dailininkui verta nuomoti savo paveikslus? Taip, galerija atsiskaito su autoriais už kiekvieną nuomos mėnesį.

REPRODUKCIJOS & GICLEE SPAUDAI

Kas yra Giclee spaudai? Aukščiausios kokybės spaudai, spausdinami naudojant archyvinius, blukimui atsparius pigmentinius rašalus. Naudojamas Fine art kategorijai priskirtas natūralus popierius arba drobės. Spaudai turi atitikti reikalavimus, keliamus kolekcionavimui skirtiems meno kūriniams. Norintiems sužinoti daugiau naudingas straipsnis apie Giclee spaudus ČIA

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

Konsultuojame meno kūrinių pardavimo, pirkimo, įvertinimo, nuomos klausimais. 

SEMINARAI IR KITI PROJEKTAI

Vedame paskaitas, seminarus, diskusijas meno rinkos ir jos tendencijų tema.

BENDRADARBIAUJAME SU MENO KŪRĖJAIS

Meno galerija „Cloud for Art“ bendradarbiauja su dailininkais, grafikais, fotografais. Tiek pradedančiais savo karjerą, tiek pripažintais kūrėjais. Tikime, kad menas praturtina mūsų gyvenimą.

Esame atviri idėjoms ir talentams.

Meno galerija internete