Paroda IX.14 – 27 d. Paulius Juška „Tapyba: gamtoje ir iš gamtos“

autorius ir paveikslas be remelio

Pauliaus Juškos tapybos darbų paroda „Tapyba: gamtoje ir iš gamtos“. Paroda vyks rugsėjo 14 – 27 dienomis, verslo centre „K29“, adresu Konstitucijos pr. 29, Vilnius. 

Apie parodą

Beveik kas vasarą, nuo 2010 m., dalyvauju pleneruose. Tik keli iš jų vyko Lietuvoje , kiti – įvairiuose pietų Europos kraštuose. Visuomet įdomu atitrūkti nuo sau patogaus darbo būdo ir išmėginti jėgas neįprastomis, o kartais ir ekstremaliomis sąlygomis. Kai nebegalioja įprastos  metodinės taisyklės, nežinai, ko gali susilaukti iš savęs. Tai žaidimas, kurio rezultatas nenuspėjamas. Tuo jis ir įdomus.

Alyvmedžio šakos

Šiaip jau tapymo gamtoje nedrįsčiau laikyti savo stichija. Esu linkęs užsidaryti dirbtuvėje tarp įvairių rakandų ar natiurmortų, o mano kūrybos pagrindinis motyvas yra žmogus, jo daiktai ir aplinka. Patekęs į gamtą nebesugebu išsivaduoti iš savo vaizdinių pasaulio ir imu augalus matyti nelyg keistai susirangiusias žmogystas.

Apie dailininką Paulių Jušką

Gimė 1975 m.  Lietuvoje.

Vilniaus Dailės Akademijos dėstytojas, menų licenziatas.

Kasmet  rengia asmenines, grupines tapybos, dažnai portretų, parodas Lietuvoje ir užsienyje.

Nuo 2010 m. dalyvauja pleneruose Lietuvoje ir užsienyje.

Vieno talentingiausių šių dienų dailininko darbus rasite Modernaus meno centro, privačiose Lietuvos ir užsienio meno kolekcijose. Viešose erdvėse, taip pat Kauno katedroje ir kitose Lietuvos bažnyčiose.

Paroda vyks rugsėjo 14 – 27 dienomis, verslo centre „K29“, adresu Konstitucijos pr. 29, Vilnius.

Darbo dienomis parodos lankymas laisvas.